Yeni Merhaba Denizli Basınında 
0258 263 54 04 yenimerhaba@gmail.com

Yeni Merhaba Denizli Basınında


2017-12-12 /

Paylaş Paylaş Paylaş

Denizli’de 1994 yılından bu yana hizmet veren ve birçok alanda öncü olan Yeni Merhaba Kırtasiye, yerel basında haber oldu. Pamukkale Haber sitesinin bizim için hazırladığı içeriği aşağıdan okuyabilirsiniz. 

Denizli’de 1994 yılından bu yana hizmet veren ve birçok alanda öncü olan Yeni Merhaba Kırtasiye, Matbu Evrak Limited Şirketi, 23 yıldır Denizlililere kaliteyi sunuyor. Yeni Merhaba’da kırtasiye ürünleri, matbu evrak üretim ve satışı, her türlü ofset baskı, promosyon, dijital baskı,temizlik malzemeleri ve bu gibi birçok alanda hizmet veriyor. Şirket Denizli dışında çevre illerde ve internet üzerinden tüm Türkiye’ye ürünlerini ulaştırabiliyor.

‘’Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz.’’

Yeni Merhaba Yönetim Kurulu Başkanı Alper Baysal, verdikleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Baysal,’’Yeni Merhaba kırtasiye firması 1994 yılında rahmetli babam Mehmet Baysal tarafından kurulmuş ve bu güne kadar kalitesinden ve dürüstlüğünden hiçbir taviz vermeden devam etmektedir. Müşteri potansiyelimiz tüm resmi daireler, okullar, hastaneler ve kamu kuruluşlarıdır. Matbu evrak üretimi yapıp pazarlamasını yapmaktayız. Kırtasiye ürünleri, her türlü ofset baskı, dijital baskı, plaket, madalya, kupa, kaşe ve bu gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Şirketimiz Denizli Merkez ve İlçelerine, çevre illere ve internet üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.’’ açıklamasında bulundu.

Kaynak:  http://www.pamukkalehaber.com/aysiad/matbu-evrak-uretiminde-denizlide-ilk-ve-tek-sirket/