Denizli Ofset 
0258 263 54 04 yenimerhaba@gmail.com

Denizli Ofset


Denizlide ofset üzerine baskı yapan firmalar baskılar yüksek görüntü kalitesi daha temiz çönüzürlük gürüntü dpi baskı çözünürlüğü en net olan baskı olan ofset baskı yapmaktadır.. Hızlı ve kalıpları kolay üretimi sayesin en hızlı baskı tekiniğidir. Denizlideki ofset baskı yapan firmalar baskı için en ucuz yöntem ticari baskı miktarda yüksek kalitede baskı üretmektir.

Denizli ofsette çok sayıda firmayla çalışıp tekstil baskı kitap dergi broşür kartvizi baskılıarı için profosyonel baskı teknikleri ile en iyi baskı imkanı veren aparatlı dediğimiz baskı tekniği olan ofset baskıyı tercih etmiştir. Baskı makinaları parkurunu aparatlı çift renkli 52×74 ebatında baskıları yapan heidelberg makinalarından oluşmaktadır. Ofset baskı makinaları sulu ve alkollü olup 2 çeşit baskı makinasında oluşmaktadır. Alkollü makina yeni sistem makina olup eski baskı makinalarında genellikle sulu sistem makinalarda kullanılmaktadır.

Denizlideki firmalar genellikler akollu makinalar kullanılmaktadır. Alkollü makinalarda baskı sonrası selefon dediğimiz naylonsu seffaf jelatin kaplama kırım kesim harman ve baskı sonrası hizmetlerle makina parkurları oluşmaktadır. Baskı öncesi hizmetler olduğu kadar baskı sonrası hizmetlerde çok önemlidir. Ebat kağıtların giyotin dediğimiz makinalarda kesilip ofset makinlarına girecek hale getirilir ve baskıya hazırlanacak hale getirilir. Baskılar yapıldıktan sonra baskı sonrası hizmetler devreye girmektedir.